Hakkımızda

İş hayatında efektif ve hızlı olmak konusunda ARKETON YAPI, son derece özverili ve hevesli bir ekiple hareket etmektedir. İster çalışan olsun isterse de partnerler konusunda, pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerine alma isteğinde çalışmalarını gerçekleştirmektedir. İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyiz. Bu amaçla sizlere yeteneklerimiz ve çalışma disiplinimiz ile katkı sağlayabileceğimiz konusunda iddialıyız.

İşini severek yapan ve detayları çok önemseyen bir firmayız. İnsan ilişkileri noktasında esnek olmanın bize verimlilik olarak geri döndüğünü sıklıkla tecrübe ettik. Yeni şeyler öğrenmeyi, yeteneklerimizi geliştirmeyi çok önemsiyor, bu amaçla insan ilişkilerinin öğreticiliğinden faydalanmak gerektiğini düşünüyoruz. Ekibimizdeki insanlarla bilgi alışverişinde bulunmak bizim için çok önemli. Fikir geliştirmenin zihni, dolayısıyla bedeni sürekli aktif tuttuğunun bilincinde olarak hem iş hem de bireysel hayatta yaratıcı olmanın önemli olduğunu öğrendik.

+Odak Alanı

Gerçekleştirdiğimiz her çalışmanın temelinde, tanımlanmış firma değerlerimiz yatar. Beraber çalıştığımız projelerde, bu odak alanlarımızın göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre hareket ederiz. Güçlü değerlere bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız müşterilerimizi, daha fazla başarıya ulaştıracağımızı düşünerek hareket ederiz.

Ekip çalışması, ortak bir amaç için birlikte çalışma yeteneğidir. ARKETON YAPI olarak bireysel başarıları organize edip örgütsel hedeflere yönlendirme misyonuyla güçlü çalışmalar yapmaktayız. Bir şeyi doğru şekilde yapmak ya da daha da iyisi, bir şeyi olağanüstü bir şekilde yapmakla ilgilidir. Bu bizim için temel bir değer, bir araya gelmek için bir başlangıçtır. Birlikte kalmak ilerlemedir ve birlikte çalışmak başarıdır.